Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Parczewie - Wyjazd integracyjno - studyjny do Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Łęcznej

Informacje

Pomoc na kontynuowanie nauki

Młodzież

Szczęśliwa rodzina

Rodzina

 • Kontakt

  Powiatowe Centrum Pomocy
  Rodzinie w Parczewie
  ul. Szpitalna 2A
  21-200 Parczew
  tel./fax. 83 355 15 80
  EPUAP: PcprParczew/SkrytkaESP

   

   

 • Napisz do nas

Wyjazd integracyjno - studyjny do Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Łęcznej

     Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Parczewie w dniu 14 listopada 2018 roku zorganizowało wyjazd integracyjno – studyjny dla osób niepełnosprawnych uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Parczewie do Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Łęcznej oraz Spółdzielni Socjalnej w Łęcznej. Wyjazd odbył się w ramach realizacji założeń Powiatowego Programu Działań na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Powiecie Parczewskim na lata 2016 – 2020 i został sfinansowany ze środków finansowych przyznanych Powiatowemu Centrum Pomocy Rodzinie w Parczewie przez Powiat Parczewski.

     W wyjeździe udział wzięło 12 osób niepełnosprawnych uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Parczewie wraz z Kierownikiem i pracownikami Warsztatu oraz Kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Parczewie wraz z pracownikami odpowiedzialnymi za realizację wyjazdu studyjnego. Uczestnicy wyjazdu mieli możliwość zapoznania się ze sposobem funkcjonowania Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej i jego działalnością statutową.

Dyrektor Zakładu Pani Małgorzata Paprota wraz z pracownikami bardzo mile i serdecznie wszystkich przyjęła, opowiedziała o tym jak Zakład powstawał, jak się rozwijał, o pracownikach Zakładu oraz satysfakcji  jaką daje praca z osobami niepełnosprawnymi.

W trakcie wizyty wszyscy uczestnicy mogli zwiedzić Zakład zobaczyć specyfikę pracy w takiej jednostce. Na koniec wizyty wszyscy wspólnie zjedli przepyszny obiad przygotowany przez pracowników Zakładu Aktywności Zawodowej w Łęcznej.

Wyjazd był bardzo pouczający jaki i dla uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej jaki i dla kadry kierowniczej i pracowników. Cały wyjazd odbył się w sympatycznej atmosferze, dostarczył wszystkim uczestnikom wielu pozytywnych emocji, wiedzy i niezapomnianych wrażeń.

W związku z powyższym serdecznie dziękujemy dyrekcji Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Łęcznej Pani Małgorzacie Paprocie oraz pracownikom za serdeczne przyjęcie i udzielenie wielu cennych informacji.

Autor: K.Lisowska