Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Parczewie - "Prowadzenie dla Mieszkańców Powiatu Parczewskiego ośrodka specjalistycznego poradnictwa rodzinnego i interwencji kryzysowej w Parczewie"

Informacje

Pomoc na kontynuowanie nauki

Młodzież

Szczęśliwa rodzina

Rodzina

"Prowadzenie dla Mieszkańców Powiatu Parczewskiego ośrodka specjalistycznego poradnictwa rodzinnego i interwencji kryzysowej w Parczewie"

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Parczewie informuje, że od dnia 01 marca 2021 r. do dnia 15 grudnia 2021, r. Powiat Parczewski realizuje zadanie w dziedzinie pomocy społecznej: ,,Prowadzenie dla Mieszkańców Powiatu Parczewskiego ośrodka specjalistycznego poradnictwa rodzinnego i interwencji kryzysowej w Parczewie".

W ramach w/w zadania zorganizowane zostanie wsparcie w postaci prowadzenia porad takich jak: poradnictwo psychologiczne indywidualne lub rodzinne lub psychoterapia (w zależności od potrzeb) oraz indywidualne poradnictwo prawne dla osób znajdujących się w sytuacji kryzysowej.
W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju, zakłada się, że w czasie zagrożenia epidemicznego wirusem COV|D - 19 pomoc w ramach Ośrodka Specjalistycznego Poradnictwa Rodzinnego i lnterwencji Kryzysowej w Parczewie będzie realizowana w formie zdalnej:

  • e-mail do kontaktu z klientem: biuro@stowarzyszeniebonafides.pl
  • całodobowy telefon osoby pierwszego kontaktu przyjmującej informacje od klienta w sprawie oczekiwanej pomocy: numer 504-806-438
  • specjalistyczne porady telefoniczne (psycholog, prawnik) w terminach ustalonych przez osobę pierwszego kontaktu z klientem: dzień, godz., forma kontaktu: tel., e-mail przez dostępne komunikatory internetowe dla klienta.

Forma realizacji wsparcia będzie dostosowywana do potrzeb i możliwości klientów. Aby umówić się na poradę zadzwoń lub napisz na wskazane dane do kontaktu.
Miejsce udzielanego poradnictwa: ul. Kolejowa 1, 21-200 Parczew

Podmiot realizujący zadanie:
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności BONA FlDES,
ul. Niecała 4/5a, 20-080 Lublin,


Ponadto Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Parczewie prowadzi w formie zdalnej poradnictwo: socjalne, rodzinne i pedagogiczne dla osób dotkniętych przemocą w rodzinie. Porady udzielane są przez pracowników tutejszego Centrum od poniedziałku do piątku w godzinach urzędowania tj. 7:30-15:30 pod numerami tel.: 83 355-15-80, 693-423-269 (pracownik socjalny), 726-099-567 (koordynator rodzinnej pieczy zastępczej) , oraz adresem e-mail: pcpr.piecza@parczew.pl

 

Autor: Aneta Szczygielska